Metoda NIA (Wchłaniania Neutralnej Infekcji) dr Ashkara

Dr Ashkar proponuje przetestowaną na sobie, członkach swojej rodziny i na wielu innych osobach metodę nazwaną przez siebie NIA – Neutral Infection Absorption – Metoda Wchłaniania Neutralnej Infekcji. Chcę dodać, że ja także przetestowałem na sobie tę metodę przez pół roku ? profilaktycznie.

Metoda polega przede wszystkim na oczyszczeniu krwi z krążących w niej kancerogenów, które uważa się za przyczynę powstawania raka. Właśnie dlatego kancerogeny muszą być bezwzględnie usunięte z organizmu. Inaczej trudno byłoby mówić o wyleczeniu z raka. Metoda jest prosta w stosowaniu i każdy chory po odpowiednim przeszkoleniu może sam ją stosować /jeżeli nie jest zbyt mocno osłabiony i unieruchomiony/. Oczywiście, jak większość metod naturalnych, ta także jest atakowana, nie umniejsza to jednak jej skuteczności w zwalczaniu nowotworów. Szczegółowe informacje na ten temat zawarte są na stronie: www.lekarstwonaraka.com.pl. Jeśli jesteś zainteresowany zastosowaniem tej metody jestem gotów służyć ci pomocą. Na podstawie własnych doświadczeń mogę jedynie powiedzieć, że jest to jedna z bardzo nielicznych metod terapii, która faktycznie pomaga w przypadkach choroby nowotworowej. Jak zawsze w sytuacji zachorowania o skuteczności pomocy decyduje szybkość jej zastosowania. Odkładanie decyzji w sprawie podjęcia terapii może zmniejszać skuteczność pomocy.

Choroby, w których możliwe jest zastosowanie metody NIA (Wchłaniania Neutralnej Infekcji)

Według twórcy metody, może być ona zastosowana do prowadzenia terapii we wszystkich odmianach raka (rak: piersi, wątroby, śledziony, płuc, trzustki, żołądka, jelit, okrężnicy, nerek, sromu, pochwy, szyjki macicy, macicy, jajników, skóry, kości, mózgu, prostaty, jąder, pęcherza, węzłów chłonnych, jamy ustnej, białaczki), jak również przy chorobach takich jak: reumatoidalne zapalenie stawów, reumatyzm, rozedma płuc, zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, toczeń układowy, zapalenie okrężnicy i wszystkie choroby związane z artretyzmem, a także HIV/AIDS.

Z Dr Ashkarem podczas warsztatów metody NIA

Z Dr Ashkarem podczas warsztatów metody NIA