Aktualności

Internetowy Wędrowcze!

Jeśli szukasz skutecznej terapii, dobrze trafiłeś. Tu możesz uzyskać pomoc bardzo efektywną metodą terapii energetycznej – Metodą Domancica. Tą metodą uzdrowiono  już  na całym świecie blisko 1500000 osób, działając ponad 40 lat.

W Polsce metoda stosowana jest dopiero od pięciu lat i udzielono już pomocy kilku tysiącom osób. Jest to najskuteczniejsza metoda terapii energetycznej, skuteczna w bardzo wielu chorobach. Nie stwierdzono dotychczas choroby, w której stosowanie tej metody byłoby niewskazane.

Jeśli nikt Ci nie może pomóc w Twojej sytuacji , zadzwoń – pomoże Ci metoda Domancica, którą stosuję od początku sprowadzenia jej do Polski.

METODA  TA JEST RÓWNIE SKUTECZNA W TRYBIE BEZPOŚREDNIEGO SPOTKANIA Z PACJENTEM JAK I NA ODLEGŁOŚĆ ,GDY PACJENT JEST ODDALONY O KILKASET, CZY KILKA TYSIĘCY  KILOMETRÓW.

W tej metodzie nie stosuje się żadnych cennikówO tym czy i jak odwdzięczyć się za udzieloną pomoc decyduje sam pacjent.

Potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń, napisz lub zajrzyj na dalsze strony ( w zakładkach: terapie i twoje zdrowie).

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE. NIKT CIEBIE W TYM NIE WYRĘCZY.

Więcej dowiesz się z najnowszej książki o metodzie Domancica, którą przedstawiam niżej

Książka jest jedną z pierwszych w Polsce  opisującą niezwykłą metodę terapii energetycznej ? Metodę Zdenko Domancica. Autor tej książki jest  jednym z kilkorga zaledwie Polaków, którzy tę metodę sprowadzili do Polski w 2008 roku. Na całym świecie metoda Domancica od ponad 30 lat święci wielkie triumfy, niosąc ulgę wielu tysiącom pacjentów. Według aktualnego szacunku z jej dobrodziejstwa skorzystało już ponad 1500000 osób. Cieszy fakt, że z tego dobrodziejstwa może już korzystać coraz więcej Polaków. Autor –  uczestnik wielu seminariów i spotkań z Domancicem ? niezwykłym twórcą metody, opowiada w tej książce zarówno o samej metodzie jak i o jej twórcy. Głos zabrali także inni uczestnicy seminariów Zdenka  Domancica, pacjenci i terapeuci.

Zdenko Domancic po raz pierwszy prowadził terapię grupową oraz seminarium pierwszego stopnia swojej metody  w Polsce, w Warszawie, w trzeciej dekadzie września 2013 roku.

To co szokuje pacjentów, ale też i terapeutów, którzy poznali tą metodę, to wysoka skuteczność terapeutyczna metody Domancica. Pomaga ludziom w najcięższych nawet schorzeniach. W książce znajdzie Czytelnik opis mechanizmów  prowadzących do uzdrowienia, stosowanych w tej metodzie,  pewnych elementów  filozofii życiowej  twórcy metody, oraz wielu przykładów stosowania metody w praktyce. Twórca metody często podkreśla, że właściwym leczącym jest energia życia, która krąży w systemie energetycznym człowieka, a którą terapeuta metody przenosi z otoczenia do pacjenta.

Jeśli zechcesz poznać metodę Domancica, to musisz z otwartą głową przeczytać tą książkę. Przedstawia ona dokonania Zdenka Domancica, po zapoznaniu się z którymi bez   wątpienia będziesz musiał  zmienić swoje spojrzenie na życie, na człowieka i na energię życia. Tu znajdziesz wiele dowodów na to, że energia życia istnieje i jest potężną siłą sprawczą, a na dodatek jest wyposażona w wybitną inteligencję.  Tu zobaczysz oczyma Duszy, że energia życia to nie iluzja, a ludzie którzy z tą energią pracują to nie jacyś szarlatani.   Przekonasz się, że energię życia znają ludzie na całym świecie, nazywając ją po swojemu. Najczęściej używa się nazw: prana, chi, ki, bioplazma, mana, reiki, energia życia, energia uniwersalna, energia kosmiczna. W istocie jest to jednak ta sama wspaniała, uzdrawiająca energia życia, dzięki której żyjemy. Metoda Domancica, oprócz swojej skuteczności, ma jeszcze jeden niezwykły walor. Jest bardzo prosta w stosowaniu. Niemal każdy człowiek może być terapeutą, może pomagać innym ludziom stosując metodę. Nauczy go tego sam Zdenko Domancic podczas swoich seminariów.  Z tej książki dowiesz się więc także jak można zostać terapeutą metody Domancica i zacząć zmieniać swoje życie i swoje otoczenie.

Tel. 696 210 466.